Vhodně vybraná půjčka
Vám ušetří až na úrocích až desítky tisíc Kč.
TIP: Jak získat slevu?
  • 1. Projdete více nabídek a porovnejte
  • 2. Důležitý faktorem bývá často RPSN
  • 3. Zjistěte si přesné podmínky půjčky
  • 4. Dbejte také na přístup poskytovatele půjčky

Poptávky > Půjčky bez poplatku > Celá ČR

prosím o pomoc

Dobrý den chtělbych požádát solidního a opravdického investora který opravdu poskytne půjčku bez poplátku předem a které mu by nevadilo že má člověk trvalý pobyt na obecním uřadě moc bych vás chtěl požádát pomůžemi někdo? jsem zaměstnány mohu doložít pracovní smlouvu a vyplatní pásky pomůže mi někdo potřebují 100 000 kč mohu splácet 3000 kč měsíčně děkují předám opravdu jen kdo půjčí.

Kontakty:

SMS

Pro získání kontaktu pošlete sms ve tvaru PUJCKA na číslo 903 55 99.

Po odeslání sms obdržíte unikátní kód, díky kterému zobrazíte kontakty třech libovolných inzerátů.


Proč je kontakt zpoplatněný?

Díky zpoplatnění kontaktu je zaručeno, že kontakt na poptávajícího uvidí pouze omezený počet úvěrových společností a poskytovatelů půjček, tím pádem je vysoká pravděpodobnost, že poptávající využije právě Vaší nabídky a vezme si půjčku od Vás.

Technicky zajišťuje ATS Praha, infolinka 776 999 199, e-mail: reklamace@atspraha.cz, cena jedné SMS je 99 Kč včetně DPH, www.platmobilem.cz .

Poptávka: půjčka
Prosím kdo pujčí rodině s dvěma dětmi 50000kč na bydlení aby jsme nepřišli o střechu nad hlavou .Jen vážné nabídky a přijatelné splátky.Děkujeme za pomoc.
Poptávka: Půjčí někdo solidní na rozjezd podnikání? Popřípad...
Dobrý den najde se solidní člověk co by mě pomohl s financováním na podnikání? Možno spolupráce dle dohody! S pěchá-děkuji!
Poptávka: poptávka rychlé půjčky
Dobrý den , sháním naléhavě solidní půjčku 100 000kč. Dostala jsem se do dluhové pasti díky nevýhodným krátkodobým půjčkám a hrozí mi exekuce.Prosím o pomoc slušného člověka , který by byl ochoten mi v této situaci pomoci.
Poptávka: Prosím o pomoc
Dobrý den,sháním půjčku ve výši 300-400 tisíc Kč,mohu splácet 5-6 tisíc Kč měsíčně,kdybych se vlezla se splátkou i na vyžší částku tak se nebráním.Upozorňuji že nemám čím ručit,zatím ve vlastnictví nic nemám.Banka mi nepůjčí protože jsem v registu dl...
Poptávka: Investice
Dobrý den, hledám investora pro projekt. Vložená částka 100.000,-. Nabízím 50% z výdělku po následující rok. Odhad 100 tis. Pro info více napište, přidejte informace o své osobě. Děkuji.
Poptávka: Půjčka 100000Kč
Naléhavě sháním půjčku od soukr.osoby nebo soukr.investora.Bez poplatku předem,příp.platba odečtením z vypl.úvěru,úroky akceptuji.Spol.jako ProfiCredit,HomeCredit atd. NE!!Děkuji.
Poptávka: Půjčka 100000Kč naléhavě
Sháním půjčku 100tis. Kč od soukromé osoby nebo investora (ne spol.jako Proficredit,Homecredit,Provident atd).Bez popl. předem, úroky akceptuji,splácet mám jak.Děkuji M.
Poptávka: Půjčka 100000Kč naléhavě
Sháním půjčku cca 100tis.Kč,pouze od soukr.osoby nebo investora (spol.Proficredit,Homecredit,Provident apod.NE),úroky akceptuji,bez poplatků předem.Splácet mám jak.Spěchá.Děkuji za nabídky (cca příštích 10 dní upřednostňuji telef,pc budu mít v opravě...
Poptávka: Poptávám půjčku cca 100 tis. Kč
Dobrý den, poptávám půjčku od soukromé osoby nebo investora (spol. Homecredit,Proficredit atd. NE). Úroky respektuji, ale žádné poplatky předem. Děkuji za nabídky.
Poptávka: Nabídka úvěru vážně rychlý a spolehlivý peníze úvě...
Dobrý den Pan Paní Pro všechny vaše finanční problémy, prosím, kontaktujte mě, protože jsem mít značný kapitál a dohodly, že všem poctivým lidem. Jste připraveni být znovu zahájena hledat své aktivity buď pro projekt, nebo koupit byt, ale bohužel ban...
usporme600.jpg, 93kB

USPORME.CZ - Porovnání cen Půjčky, elektřina, plyn, pojištění, mobilní tarify. Porovnejte nabídky a vyberte si nejvýhodnější.

www.usporme.cz