Vhodně vybraná půjčka
Vám ušetří až na úrocích až desítky tisíc Kč.
TIP: Jak získat slevu?
  • 1. Projdete více nabídek a porovnejte
  • 2. Důležitý faktorem bývá často RPSN
  • 3. Zjistěte si přesné podmínky půjčky
  • 4. Dbejte také na přístup poskytovatele půjčky

Poptávky > Půjčky bez poplatku > Celá ČR

prosím o pomoc

Dobrý den chtělbych požádát solidního a opravdického investora který opravdu poskytne půjčku bez poplátku předem a které mu by nevadilo že má člověk trvalý pobyt na obecním uřadě moc bych vás chtěl požádát pomůžemi někdo? jsem zaměstnány mohu doložít pracovní smlouvu a vyplatní pásky pomůže mi někdo potřebují 100 000 kč mohu splácet 3000 kč měsíčně děkují předám opravdu jen kdo půjčí.

Kontakty:

SMS

Pro získání kontaktu pošlete sms ve tvaru PUJCKA na číslo 903 55 99.

Po odeslání sms obdržíte unikátní kód, díky kterému zobrazíte kontakty třech libovolných inzerátů.


Proč je kontakt zpoplatněný?

Díky zpoplatnění kontaktu je zaručeno, že kontakt na poptávajícího uvidí pouze omezený počet úvěrových společností a poskytovatelů půjček, tím pádem je vysoká pravděpodobnost, že poptávající využije právě Vaší nabídky a vezme si půjčku od Vás.

Technicky zajišťuje ATS Praha, infolinka 776 999 199, e-mail: reklamace@atspraha.cz, cena jedné SMS je 99 Kč včetně DPH, www.platmobilem.cz .

Poptávka: Kdo solidně půjčjí ihned částku 50 tis. Kč
Nutně potřebujico nejdříve (nejpozěji zítra či sobotu) půjčku 50 tis. Kč s tím, že nebudu předem platit žádný poplatek nebo si jej vezmete hned sami z půjčovaných peněz. Moc prosím o okamžité kontaktování na můj mail nebo na tel. nebo, Děkuji. L. ...
Poptávka: Prosim o pomoc ven z dluhů
Dobrý den hledám někoho kdo by mi pomohl od dluhů. Bohužel sem se před pár lety zadlužila a v jednom obdobý sem nebyla nebyla schopna dluhy splácet ,jelikož jsem přišla o práci na čas, tak mi vše přerostlo přez hlavu. Teď pracuji na živnost a už rok ...
Poptávka: Rychlá půjčka
Spolehlivá společnost s dlouhou tradicí na českém trhu nabízí půjčky pro každého! Žádné poplatky ani volání na 900!! Registry nám nevadí, exekuce ano! Pro koho je půjčka určena? Pro zaměstnance: jste zaměstnaní, máte po zkušební době, doložitelný...
Poptávka: potřebuji půjčit
Dobrý den potřebuji si půjčit 10 tis.Je mi 66 let a jsem v důchodu,najde se někdo,děkuji
Poptávka: půjčka
Prosím kdo pujčí rodině s dvěma dětmi 50000kč na bydlení aby jsme nepřišli o střechu nad hlavou .Jen vážné nabídky a přijatelné splátky.Děkujeme za pomoc.
Poptávka: Půjčí někdo solidní na rozjezd podnikání? Popřípad...
Dobrý den najde se solidní člověk co by mě pomohl s financováním na podnikání? Možno spolupráce dle dohody! S pěchá-děkuji!
Poptávka: poptávka rychlé půjčky
Dobrý den , sháním naléhavě solidní půjčku 100 000kč. Dostala jsem se do dluhové pasti díky nevýhodným krátkodobým půjčkám a hrozí mi exekuce.Prosím o pomoc slušného člověka , který by byl ochoten mi v této situaci pomoci.
Poptávka: Prosím o pomoc
Dobrý den,sháním půjčku ve výši 300-400 tisíc Kč,mohu splácet 5-6 tisíc Kč měsíčně,kdybych se vlezla se splátkou i na vyžší částku tak se nebráním.Upozorňuji že nemám čím ručit,zatím ve vlastnictví nic nemám.Banka mi nepůjčí protože jsem v registu dl...
Poptávka: Investice
Dobrý den, hledám investora pro projekt. Vložená částka 100.000,-. Nabízím 50% z výdělku po následující rok. Odhad 100 tis. Pro info více napište, přidejte informace o své osobě. Děkuji.
Poptávka: Půjčka 100000Kč
Naléhavě sháním půjčku od soukr.osoby nebo soukr.investora.Bez poplatku předem,příp.platba odečtením z vypl.úvěru,úroky akceptuji.Spol.jako ProfiCredit,HomeCredit atd. NE!!Děkuji.
usporme600.jpg, 93kB

USPORME.CZ - Porovnání cen Půjčky, elektřina, plyn, pojištění, mobilní tarify. Porovnejte nabídky a vyberte si nejvýhodnější.

www.usporme.cz