Vhodně vybraná půjčka
Vám ušetří až na úrocích až desítky tisíc Kč.
TIP: Jak získat slevu?
  • 1. Projdete více nabídek a porovnejte
  • 2. Důležitý faktorem bývá často RPSN
  • 3. Zjistěte si přesné podmínky půjčky
  • 4. Dbejte také na přístup poskytovatele půjčky

Magazín > Půjčky ihned


Rubriky článků podle kategorií

Půjčit si? Ano, ale jedině zodpovědně! Jak na to vám poradí tento článek

Dostat se do komplikované finanční situace je někdy docela snadné a rychlé, avšak najít její řešení dokáže být velmi obtížné. Pravidelně bez peněz se ocitá značná část Čechů a rychlé nebankovní půjčky tak nabírají na oblibě. Zkrátka, kde je poptávka, tam je i nabídka. Otázkou však zůstává, jestli je taková nabídka správná. 

Dle specifických podmínek jsou i takové situace, kdy vám může správně zvolená finanční injekce skutečně ulevit. Nezbytné ale je, abyste si půjčovali nanejvýš opatrně. V tomto článku vám poradíme, jak na to.


Pro koho je rychlá půjčka správná volba

Půjčka do výplaty se hodí, pokud potřebujete peníze hned teď, ale do obdržení výplaty ještě pár dní zbývá. A to zejména pro nákup takových produktů, které byste si tak jako tak pořídili.

Obdobně mikropůjčka může přijít vhod i tehdy, pokud vám rozpočet nabourají nějaké nečekané výdaje. Může se jednat např. o poruchu automobilu, se kterým se dopravujete do své práce, o nefunkční pračku nebo jiný nezbytný spotřebič.

Vhodný dlužník je takový, který disponuje pravidelným příjmem a nebude mít problém vše ve stanovenou dobu splatit.


Pro koho se rychlé půjčky naopak nehodí

Velmi špatný nápad je půjčovat si, pokud vám chybí na splátku jiného úvěru, např. splátka hypotéky. V takovém případě raději běžte za věřitelem a snažte se s ním dohodnout.

Rozhodně se rychlou půjčkou nesnažte řešit dlouhodobé finanční problémy. To by bylo jako vybíjet klín klínem.

Špatný nápad jsou i nerozvážné nákupy, jako je mobil, televize apod.


Co je dobré o ní vědět?

„Dobrý sluha, ale špatný pán.“ je přísloví, které rychlé půjčky poměrně dobře vystihuje.

Dobře si spočítejte, že vám váš příjem umožní půjčku řádně splatit. U těchto typů úvěrů je vysoký úrok a značné poplatky, které vás v případě prodlení budou hodně mrzet!


Než o půjčku do výplaty požádáte

Výběru věnujte dostatek času a rozhodně jej nepodceňujte. Porovnejte si vícero nabídek na trhu a zvolte tu pro vás nejvýhodnější. Rozhodnout se můžete jen jednou! 


Další články

Jaký druh půjček je nejvýhodnější? Bankovní půjčky stále vedou – více se dočtete v tomto článku

Banky jsou už po mnoho let symbolem profesionality, jistoty a bezpečí. Není tomu jinak ani dnes, kdy se jim už řada nebankovních společností téměř vyrovná. Není divu, že se spousta lidí přiklání k bankovním produktovým nabídkám jako k první volbě v pořadí. Bankovní půjčky jsou stále ty nejvýhodnější na trhu, což jen dokazují úrokové sazby a spousta přidružených služeb navíc.


Publikováno 22.11.2018 21:24 v kategoriích: Bankovní půjčky, Nebankovní půjčky, Půjčky online, Půjčky ihned, Půjčky se zástavou

Jaké výhody i nevýhody s sebou přináší předčasné splacení půjčky? Odpověď vám nabídne tento článek!

Získali jste půjčku? Pokud ano, je s ní určitě spojena nezbytná nutnost splácení. Mimo možnost pravidelných splátek stanovených ve smlouvě se nabízí varianta předčasného splacení půjčky. Jedná se o situaci, kdy pošlete peníze společnosti ve větší výši než je pravidelná splátka. Tento krok s sebou přináší výhody i nevýhody a jaké to jsou, rozebereme v tomto článku.


Publikováno 22.11.2018 21:34 v kategoriích: Půjčky bez poplatku, Bankovní půjčky, Nebankovní půjčky, Půjčky ihned, Půjčky se zástavou

Mýty o půjčkách

O půjčkách se traduje spousta řečí i lží. Jaké jsou ty nejčastější mýty, se dozvíte právě v tomto článku.


Publikováno 22.11.2018 21:12 v kategoriích: Nebankovní půjčky, Bankovní půjčky, Půjčky do výplaty, Půjčky ihned, Půjčky online

Nejčastější chyby, které všichni děláme o Vánocích, a máme z nich dluhy

Štědrý den se blíží a chystáme se potěšit své blízké bohatou nadílkou. Co na to ale naše peněženky? Ty naše nadšení tak úplně nesdílejí. Pro mnohé z toho vznikají akorát dluhy, a proto vám přinášíme přehled chyb, které nás stojí nejvíce peněz.


Publikováno 22.11.2018 21:32 v kategoriích: Půjčky na ruku, Půjčky online, Půjčky do výplaty, Půjčky ihned, Nebankovní půjčky

Co je dobré vědět o rychlých půjčkách na ruku?

Hledáte rychlou a snadno vyřešitelnou půjčku, kdy vám peníze na ruku donesou až domů? Tyto rychlé půjčky skutečně existují a jejich vyřízení bývá velmi hladké a rychlé. Jestli vás zajímají jejich hlavní charakteristiky, jste tu správně, neboť přesně o tom je tento článek.

Publikováno 16.1.2019 13:37 v kategoriích: Půjčky ihned, Půjčky na ruku, Půjčky bez ručitele, Půjčky bez poplatku, Půjčky do výplaty

usporme600.jpg, 93kB

USPORME.CZ - Porovnání cen Půjčky, elektřina, plyn, pojištění, mobilní tarify. Porovnejte nabídky a vyberte si nejvýhodnější.

www.usporme.cz