Vhodně vybraná půjčka
Vám ušetří až na úrocích až desítky tisíc Kč.
TIP: Jak získat slevu?
  • 1. Projdete více nabídek a porovnejte
  • 2. Důležitý faktorem bývá často RPSN
  • 3. Zjistěte si přesné podmínky půjčky
  • 4. Dbejte také na přístup poskytovatele půjčky

Magazín > Půjčky ihned


Rubriky článků podle kategorií

Půjčit si? Ano, ale jedině zodpovědně! Jak na to vám poradí tento článek

Dostat se do komplikované finanční situace je někdy docela snadné a rychlé, avšak najít její řešení dokáže být velmi obtížné. Pravidelně bez peněz se ocitá značná část Čechů a rychlé nebankovní půjčky tak nabírají na oblibě. Zkrátka, kde je poptávka, tam je i nabídka. Otázkou však zůstává, jestli je taková nabídka správná. 

Dle specifických podmínek jsou i takové situace, kdy vám může správně zvolená finanční injekce skutečně ulevit. Nezbytné ale je, abyste si půjčovali nanejvýš opatrně. V tomto článku vám poradíme, jak na to.


Pro koho je rychlá půjčka správná volba

Půjčka do výplaty se hodí, pokud potřebujete peníze hned teď, ale do obdržení výplaty ještě pár dní zbývá. A to zejména pro nákup takových produktů, které byste si tak jako tak pořídili.

Obdobně mikropůjčka může přijít vhod i tehdy, pokud vám rozpočet nabourají nějaké nečekané výdaje. Může se jednat např. o poruchu automobilu, se kterým se dopravujete do své práce, o nefunkční pračku nebo jiný nezbytný spotřebič.

Vhodný dlužník je takový, který disponuje pravidelným příjmem a nebude mít problém vše ve stanovenou dobu splatit.


Pro koho se rychlé půjčky naopak nehodí

Velmi špatný nápad je půjčovat si, pokud vám chybí na splátku jiného úvěru, např. splátka hypotéky. V takovém případě raději běžte za věřitelem a snažte se s ním dohodnout.

Rozhodně se rychlou půjčkou nesnažte řešit dlouhodobé finanční problémy. To by bylo jako vybíjet klín klínem.

Špatný nápad jsou i nerozvážné nákupy, jako je mobil, televize apod.


Co je dobré o ní vědět?

„Dobrý sluha, ale špatný pán.“ je přísloví, které rychlé půjčky poměrně dobře vystihuje.

Dobře si spočítejte, že vám váš příjem umožní půjčku řádně splatit. U těchto typů úvěrů je vysoký úrok a značné poplatky, které vás v případě prodlení budou hodně mrzet!


Než o půjčku do výplaty požádáte

Výběru věnujte dostatek času a rozhodně jej nepodceňujte. Porovnejte si vícero nabídek na trhu a zvolte tu pro vás nejvýhodnější. Rozhodnout se můžete jen jednou! 


Další články

Zesplatnění půjčky – poradíme vám, o co jde i kdy vás čeká

Jestliže máte půjčku, je ideální, pokud ji splácíte tak, jak je stanoveno ve smlouvě. Ne každému klientovi se však podaří být natolik spolehlivý. Některým totiž v průběhu splácení nastanou různé výkyvy, na které nemyslí bonita klienta. Na druhou stranu tu jsou i tací, u kterých hrozí riziko, že přestanou splácet úplně. Takovým klientům hrozí zesplatnění půjčky. Podívejte se raději na všechna fakta uvedená v tomto článku, pokud nevíte, o co se jedná.

Publikováno 6.1.2020 12:02 v kategoriích: Nebankovní půjčky, Půjčky online, Půjčky bez ručitele, Půjčky do výplaty, Půjčky ihned

Jaký druh půjček je nejvýhodnější? Bankovní půjčky stále vedou – více se dočtete v tomto článku

Banky jsou už po mnoho let symbolem profesionality, jistoty a bezpečí. Není tomu jinak ani dnes, kdy se jim už řada nebankovních společností téměř vyrovná. Není divu, že se spousta lidí přiklání k bankovním produktovým nabídkám jako k první volbě v pořadí. Bankovní půjčky jsou stále ty nejvýhodnější na trhu, což jen dokazují úrokové sazby a spousta přidružených služeb navíc.


Publikováno 13.1.2020 00:02 v kategoriích: Bankovní půjčky, Nebankovní půjčky, Půjčky online, Půjčky ihned, Půjčky se zástavou

V jakém případě můžete získat půjčku skutečně zdarma?

Jakmile se někde objeví slovo půjčka, mnoho lidí hned začne myslet na s tím úzce související pojem – úroky. Řada lidí má logicky za cíl, aby byl co možná nejnižší. Obvyklá sazba je v řádu jednotek procent, avšak existují i výjimky – a to i v pozitivním slova smyslu! 

Publikováno 7.1.2020 12:02 v kategoriích: Nebankovní půjčky, Půjčky bez ručitele, Půjčky bez poplatku, Půjčky ihned, Půjčky online

Na co se vyplatí si půjčit a kdy si naopak raději nepůjčovat?

Správně zvolený úvěr v příhodnou dobu může pozitivně ovlivnit vaši životní úroveň. Stačí vědět, podle čeho vybírat a na co si půjčovat. Pokud byste rádi našli odpovědi na tyto otázky, přečtěte si tento článek, neboť přesně to se zde dozvíte.


Publikováno 10.1.2020 12:02 v kategoriích: Bankovní půjčky, Nebankovní půjčky, Půjčky online, Půjčky ihned, Půjčky do výplaty

Základní druhy úvěrů – znáte je všechny a víte i čím se liší?

Úvěr je něco, co dnes každý zná, ale víte, jaké druhy úvěrů existují a čím jsou specifické? Mnoho lidí má představu, že existuje pouze hypotéka a klasická půjčka, je jich však mnohem více. Pravdou je, že druhy úvěrů jsou celkem rozmanité. Podívejte se s námi na přehled těch hlavních druhů.

Publikováno 28.12.2019 12:02 v kategoriích: Půjčky ihned, Bankovní půjčky, Nebankovní půjčky, Půjčky online, Půjčky se zástavou

usporme600.jpg, 93kB

USPORME.CZ - Porovnání cen Půjčky, elektřina, plyn, pojištění, mobilní tarify. Porovnejte nabídky a vyberte si nejvýhodnější.

www.usporme.cz