Vhodně vybraná půjčka
Vám ušetří až na úrocích až desítky tisíc Kč.
TIP: Jak získat slevu?
  • 1. Projdete více nabídek a porovnejte
  • 2. Důležitý faktorem bývá často RPSN
  • 3. Zjistěte si přesné podmínky půjčky
  • 4. Dbejte také na přístup poskytovatele půjčky

Magazín > Půjčky ihned


Rubriky článků podle kategorií

Půjčit si? Ano, ale jedině zodpovědně! Jak na to vám poradí tento článek

Dostat se do komplikované finanční situace je někdy docela snadné a rychlé, avšak najít její řešení dokáže být velmi obtížné. Pravidelně bez peněz se ocitá značná část Čechů a rychlé nebankovní půjčky tak nabírají na oblibě. Zkrátka, kde je poptávka, tam je i nabídka. Otázkou však zůstává, jestli je taková nabídka správná. 

Dle specifických podmínek jsou i takové situace, kdy vám může správně zvolená finanční injekce skutečně ulevit. Nezbytné ale je, abyste si půjčovali nanejvýš opatrně. V tomto článku vám poradíme, jak na to.


Pro koho je rychlá půjčka správná volba

Půjčka do výplaty se hodí, pokud potřebujete peníze hned teď, ale do obdržení výplaty ještě pár dní zbývá. A to zejména pro nákup takových produktů, které byste si tak jako tak pořídili.

Obdobně mikropůjčka může přijít vhod i tehdy, pokud vám rozpočet nabourají nějaké nečekané výdaje. Může se jednat např. o poruchu automobilu, se kterým se dopravujete do své práce, o nefunkční pračku nebo jiný nezbytný spotřebič.

Vhodný dlužník je takový, který disponuje pravidelným příjmem a nebude mít problém vše ve stanovenou dobu splatit.


Pro koho se rychlé půjčky naopak nehodí

Velmi špatný nápad je půjčovat si, pokud vám chybí na splátku jiného úvěru, např. splátka hypotéky. V takovém případě raději běžte za věřitelem a snažte se s ním dohodnout.

Rozhodně se rychlou půjčkou nesnažte řešit dlouhodobé finanční problémy. To by bylo jako vybíjet klín klínem.

Špatný nápad jsou i nerozvážné nákupy, jako je mobil, televize apod.


Co je dobré o ní vědět?

„Dobrý sluha, ale špatný pán.“ je přísloví, které rychlé půjčky poměrně dobře vystihuje.

Dobře si spočítejte, že vám váš příjem umožní půjčku řádně splatit. U těchto typů úvěrů je vysoký úrok a značné poplatky, které vás v případě prodlení budou hodně mrzet!


Než o půjčku do výplaty požádáte

Výběru věnujte dostatek času a rozhodně jej nepodceňujte. Porovnejte si vícero nabídek na trhu a zvolte tu pro vás nejvýhodnější. Rozhodnout se můžete jen jednou! 


Další články

Mýty o půjčkách

O půjčkách se traduje spousta řečí i lží. Jaké jsou ty nejčastější mýty, se dozvíte právě v tomto článku.


Publikováno 13.6.2019 00:02 v kategoriích: Nebankovní půjčky, Bankovní půjčky, Půjčky do výplaty, Půjčky ihned, Půjčky online

V jakém případě můžete získat půjčku skutečně zdarma?

Jakmile se někde objeví slovo půjčka, mnoho lidí hned začne myslet na s tím úzce související pojem – úroky. Řada lidí má logicky za cíl, aby byl co možná nejnižší. Obvyklá sazba je v řádu jednotek procent, avšak existují i výjimky – a to i v pozitivním slova smyslu! 

Publikováno 11.6.2019 12:02 v kategoriích: Nebankovní půjčky, Půjčky bez ručitele, Půjčky bez poplatku, Půjčky ihned, Půjčky online

Rychlá a snadná online půjčka

Během pouhých několika málo minut se dá sjednat nebankovní mikroúvěr a to díky internetu. Půjčit si rychle a levně již není jen bláhový sen. Je to spíše běžná realita. Půjčit si můžete na cokoliv, to nehraje roli a ani nezáleží, jestli se ozvete v pondělí ráno nebo ve středu večer.


Publikováno 18.6.2019 00:02 v kategoriích: Půjčky online, Nebankovní půjčky, Půjčky do výplaty, Půjčky ihned, Půjčky na ruku

Půjčkomat – o co jde, dá se mu věřit a další nejdůležitější informace. Čtěte dál, chcete-li vědět víc

Čím je tolik charakteristický? Na první pohled se může zdát, že se jedná o zprostředkovatele půjček či porovnávač, avšak to je omyl. Ve skutečnosti se jedná o portál, jehož vlastnící společnosti sama půjčky poskytuje.

Publikováno 3.6.2019 00:02 v kategoriích: Nebankovní půjčky, Půjčky na ruku, Půjčky ihned, Půjčky do výplaty, Půjčky bez registru

Krátkodobé půjčky – jejich nejdůležitější klady i zápory

Půjčky na českém trhy by se dalo snadno rozdělit na dvě skupiny – krátkodobé úvěry a dlouhodobé úvěry. Zejména krátkodobé půjčky jsou poměrně unikátní, mají své výhody i nevýhody. Jaké to jsou, vám ukážeme v tomto článku. 

Publikováno 10.6.2019 00:02 v kategoriích: Půjčky bez poplatku, Půjčky bez registru, Půjčky do výplaty, Půjčky online, Půjčky ihned

usporme600.jpg, 93kB

USPORME.CZ - Porovnání cen Půjčky, elektřina, plyn, pojištění, mobilní tarify. Porovnejte nabídky a vyberte si nejvýhodnější.

www.usporme.cz