Vhodně vybraná půjčka
Vám ušetří až na úrocích až desítky tisíc Kč.
TIP: Jak získat slevu?
  • 1. Projdete více nabídek a porovnejte
  • 2. Důležitý faktorem bývá často RPSN
  • 3. Zjistěte si přesné podmínky půjčky
  • 4. Dbejte také na přístup poskytovatele půjčky

Magazín > Půjčky ihned


Rubriky článků podle kategorií

Půjčit si? Ano, ale jedině zodpovědně! Jak na to vám poradí tento článek

Dostat se do komplikované finanční situace je někdy docela snadné a rychlé, avšak najít její řešení dokáže být velmi obtížné. Pravidelně bez peněz se ocitá značná část Čechů a rychlé nebankovní půjčky tak nabírají na oblibě. Zkrátka, kde je poptávka, tam je i nabídka. Otázkou však zůstává, jestli je taková nabídka správná. 

Dle specifických podmínek jsou i takové situace, kdy vám může správně zvolená finanční injekce skutečně ulevit. Nezbytné ale je, abyste si půjčovali nanejvýš opatrně. V tomto článku vám poradíme, jak na to.


Pro koho je rychlá půjčka správná volba

Půjčka do výplaty se hodí, pokud potřebujete peníze hned teď, ale do obdržení výplaty ještě pár dní zbývá. A to zejména pro nákup takových produktů, které byste si tak jako tak pořídili.

Obdobně mikropůjčka může přijít vhod i tehdy, pokud vám rozpočet nabourají nějaké nečekané výdaje. Může se jednat např. o poruchu automobilu, se kterým se dopravujete do své práce, o nefunkční pračku nebo jiný nezbytný spotřebič.

Vhodný dlužník je takový, který disponuje pravidelným příjmem a nebude mít problém vše ve stanovenou dobu splatit.


Pro koho se rychlé půjčky naopak nehodí

Velmi špatný nápad je půjčovat si, pokud vám chybí na splátku jiného úvěru, např. splátka hypotéky. V takovém případě raději běžte za věřitelem a snažte se s ním dohodnout.

Rozhodně se rychlou půjčkou nesnažte řešit dlouhodobé finanční problémy. To by bylo jako vybíjet klín klínem.

Špatný nápad jsou i nerozvážné nákupy, jako je mobil, televize apod.


Co je dobré o ní vědět?

„Dobrý sluha, ale špatný pán.“ je přísloví, které rychlé půjčky poměrně dobře vystihuje.

Dobře si spočítejte, že vám váš příjem umožní půjčku řádně splatit. U těchto typů úvěrů je vysoký úrok a značné poplatky, které vás v případě prodlení budou hodně mrzet!


Než o půjčku do výplaty požádáte

Výběru věnujte dostatek času a rozhodně jej nepodceňujte. Porovnejte si vícero nabídek na trhu a zvolte tu pro vás nejvýhodnější. Rozhodnout se můžete jen jednou! 


Další články

Základní druhy úvěrů – znáte je všechny a víte i čím se liší?

Úvěr je něco, co dnes každý zná, ale víte, jaké druhy úvěrů existují a čím jsou specifické? Mnoho lidí má představu, že existuje pouze hypotéka a klasická půjčka, je jich však mnohem více. Pravdou je, že druhy úvěrů jsou celkem rozmanité. Podívejte se s námi na přehled těch hlavních druhů.

Publikováno 26.10.2019 12:02 v kategoriích: Půjčky ihned, Bankovní půjčky, Nebankovní půjčky, Půjčky online, Půjčky se zástavou

Nejčastější chyby, které všichni děláme o Vánocích, a máme z nich dluhy

Štědrý den se blíží a chystáme se potěšit své blízké bohatou nadílkou. Co na to ale naše peněženky? Ty naše nadšení tak úplně nesdílejí. Pro mnohé z toho vznikají akorát dluhy, a proto vám přinášíme přehled chyb, které nás stojí nejvíce peněz.


Publikováno 25.10.2019 00:02 v kategoriích: Půjčky na ruku, Půjčky online, Půjčky do výplaty, Půjčky ihned, Nebankovní půjčky

5 důvodů, proč se raději vyhnout rizikovým půjčkám

Jedna kapsa prázdná a druhá vysypaná. Nějak takhle vypadá vaše finanční situace? Pokud ano, tak pravděpodobně uvažujete o úvěru. Dnes získáte půjčku poměrně snadno přes internet z pohodlí domova, na každé pobočce, nebo dokonce přes jedinou SMS zprávu.


Publikováno 8.11.2019 00:02 v kategoriích: Půjčky bez registru, Půjčky bez ručitele, Půjčky do výplaty, Půjčky na ruku, Půjčky ihned

Krátkodobé půjčky – jejich nejdůležitější klady i zápory

Půjčky na českém trhy by se dalo snadno rozdělit na dvě skupiny – krátkodobé úvěry a dlouhodobé úvěry. Zejména krátkodobé půjčky jsou poměrně unikátní, mají své výhody i nevýhody. Jaké to jsou, vám ukážeme v tomto článku. 

Publikováno 4.11.2019 00:02 v kategoriích: Půjčky bez poplatku, Půjčky bez registru, Půjčky do výplaty, Půjčky online, Půjčky ihned

Půjčkomat – o co jde, dá se mu věřit a další nejdůležitější informace. Čtěte dál, chcete-li vědět víc

Čím je tolik charakteristický? Na první pohled se může zdát, že se jedná o zprostředkovatele půjček či porovnávač, avšak to je omyl. Ve skutečnosti se jedná o portál, jehož vlastnící společnosti sama půjčky poskytuje.

Publikováno 28.10.2019 00:02 v kategoriích: Nebankovní půjčky, Půjčky na ruku, Půjčky ihned, Půjčky do výplaty, Půjčky bez registru

usporme600.jpg, 93kB

USPORME.CZ - Porovnání cen Půjčky, elektřina, plyn, pojištění, mobilní tarify. Porovnejte nabídky a vyberte si nejvýhodnější.

www.usporme.cz