Vhodně vybraná půjčka
Vám ušetří až na úrocích až desítky tisíc Kč.
TIP: Jak získat slevu?
  • 1. Projdete více nabídek a porovnejte
  • 2. Důležitý faktorem bývá často RPSN
  • 3. Zjistěte si přesné podmínky půjčky
  • 4. Dbejte také na přístup poskytovatele půjčky

Magazín > Půjčky ihned


Rubriky článků podle kategorií

Půjčit si? Ano, ale jedině zodpovědně! Jak na to vám poradí tento článek

Dostat se do komplikované finanční situace je někdy docela snadné a rychlé, avšak najít její řešení dokáže být velmi obtížné. Pravidelně bez peněz se ocitá značná část Čechů a rychlé nebankovní půjčky tak nabírají na oblibě. Zkrátka, kde je poptávka, tam je i nabídka. Otázkou však zůstává, jestli je taková nabídka správná. 

Dle specifických podmínek jsou i takové situace, kdy vám může správně zvolená finanční injekce skutečně ulevit. Nezbytné ale je, abyste si půjčovali nanejvýš opatrně. V tomto článku vám poradíme, jak na to.


Pro koho je rychlá půjčka správná volba

Půjčka do výplaty se hodí, pokud potřebujete peníze hned teď, ale do obdržení výplaty ještě pár dní zbývá. A to zejména pro nákup takových produktů, které byste si tak jako tak pořídili.

Obdobně mikropůjčka může přijít vhod i tehdy, pokud vám rozpočet nabourají nějaké nečekané výdaje. Může se jednat např. o poruchu automobilu, se kterým se dopravujete do své práce, o nefunkční pračku nebo jiný nezbytný spotřebič.

Vhodný dlužník je takový, který disponuje pravidelným příjmem a nebude mít problém vše ve stanovenou dobu splatit.


Pro koho se rychlé půjčky naopak nehodí

Velmi špatný nápad je půjčovat si, pokud vám chybí na splátku jiného úvěru, např. splátka hypotéky. V takovém případě raději běžte za věřitelem a snažte se s ním dohodnout.

Rozhodně se rychlou půjčkou nesnažte řešit dlouhodobé finanční problémy. To by bylo jako vybíjet klín klínem.

Špatný nápad jsou i nerozvážné nákupy, jako je mobil, televize apod.


Co je dobré o ní vědět?

„Dobrý sluha, ale špatný pán.“ je přísloví, které rychlé půjčky poměrně dobře vystihuje.

Dobře si spočítejte, že vám váš příjem umožní půjčku řádně splatit. U těchto typů úvěrů je vysoký úrok a značné poplatky, které vás v případě prodlení budou hodně mrzet!


Než o půjčku do výplaty požádáte

Výběru věnujte dostatek času a rozhodně jej nepodceňujte. Porovnejte si vícero nabídek na trhu a zvolte tu pro vás nejvýhodnější. Rozhodnout se můžete jen jednou! 


Další články

Zesplatnění půjčky – poradíme vám, o co jde i kdy vás čeká

Jestliže máte půjčku, je ideální, pokud ji splácíte tak, jak je stanoveno ve smlouvě. Ne každému klientovi se však podaří být natolik spolehlivý. Některým totiž v průběhu splácení nastanou různé výkyvy, na které nemyslí bonita klienta. Na druhou stranu tu jsou i tací, u kterých hrozí riziko, že přestanou splácet úplně. Takovým klientům hrozí zesplatnění půjčky. Podívejte se raději na všechna fakta uvedená v tomto článku, pokud nevíte, o co se jedná.

Publikováno 10.3.2020 00:02 v kategoriích: Nebankovní půjčky, Půjčky online, Půjčky bez ručitele, Půjčky do výplaty, Půjčky ihned

Pokud zrovna vybíráte expresní půjčku, máme pro vás 3 tipy, na co si dát pozor

Český trh půjček se roku 2016 dočkal řady pozitivních změn s tím, jak vstoupila v platnost novela zákona o spotřebitelském úvěru. Ten přinesl nová pravidla i podmínky poskytování hypoték i půjček. Bohužel to ale ještě neznamená, že se podařilo vymýtit veškeré neférové praktiky poskytovatelů půjček. Zejména při výběru rychlé půjčky, neboli tzv. expresní, je potřeba mít se na pozoru. To, na co byste si měli dát pozor, se dozvíte v tomto článku.


Publikováno 18.3.2020 12:02 v kategoriích: Půjčky ihned, Půjčky online, Půjčky na ruku, Půjčky do výplaty, Nebankovní půjčky

Jak a kdy si sjednat půjčku

Tento článek vás seznámí s nejdůležitějšími kroky, kterými byste si rozhodně měli projít při výběru půjčky, pokud se nechcete spálit. Možný zjistíte, že to není úplně jednoduché, ale jedná se o vaši budoucnost, tak byste si měli dát záležet.

Publikováno 13.3.2020 00:02 v kategoriích: Nebankovní půjčky, Bankovní půjčky, Půjčky bez registru, Půjčky do výplaty, Půjčky ihned

Mýty o půjčkách

O půjčkách se traduje spousta řečí i lží. Jaké jsou ty nejčastější mýty, se dozvíte právě v tomto článku.


Publikováno 12.3.2020 12:02 v kategoriích: Nebankovní půjčky, Bankovní půjčky, Půjčky do výplaty, Půjčky ihned, Půjčky online

Krátkodobé půjčky – jejich nejdůležitější klady i zápory

Půjčky na českém trhy by se dalo snadno rozdělit na dvě skupiny – krátkodobé úvěry a dlouhodobé úvěry. Zejména krátkodobé půjčky jsou poměrně unikátní, mají své výhody i nevýhody. Jaké to jsou, vám ukážeme v tomto článku. 

Publikováno 9.3.2020 12:02 v kategoriích: Půjčky bez poplatku, Půjčky bez registru, Půjčky do výplaty, Půjčky online, Půjčky ihned